Evlerimizde, Düğün salonlarında, eğlence merkezlerinde, okul ve benzeri alanlarda kullanılan ses sistemleri, davetlilere renkli anlar yaşatmaktadır. Birden fazla hoparlör ile hizmet veren bu sistemler, aynı zamanda amfiler ile de desteklenmekte ve daha güçlü bir şekilde ses vermesi sağlanmaktadır. Ancak yanlış yapılan işlemlerden dolayı zarar gören hoparlörler, kimi zaman patlamakta, kimi zamanda ses kalitesini kaybetmektedir. Beylikdüzü SEDU ELEKTRONİK servisi ise, yaşanılan sorunları kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Firma çözülmesi zor olan arızaları bile gelişmiş tecrübesi sayesinde tamir etmektedir. Ses sistemleri, birbirinden farklı bağlantı kablolarından ve elemanlarından oluşmaktadır. Bu nedenle de arıza verme ihtimali oldukça yüksektir. Beylikdüzü SEDU ELEKTRONİK firması ise, anlık olarak teknik destek imkânı sunmaktadır. Talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşmakta ve arızalı ürün modelini paketleyerek firmanın çözüm merkezine götürmektedir.

Servis verdiğimiz bölgeler ve markalar, Beylikdüzü Sedu Elektronik DENON,YAMAHA,SONY, PİONNER,LG,SAMSUNG,SONY,HARMAN KARDON,PHILIPS,JBL,TECHNİCS, ve daha bir çok markanın BEYLİKDÜZÜ,AVCILAR,BAHÇEŞEHİR,BAŞAKŞEHİR,ESENYURT,BÜYÜKÇEKMECE Bölgelerine garantili orijinal parça ile servis hizmeti vermekteyiz,

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.