notebook tamiri

notebook tamiri


BEYLİKDÜZÜ NOTEBOOK TAMİRİ

Bilgisayar ve Notebook modelleri, farklı özelliklere sahiptir. Pek çok parçanın bir araya gelmesi ile ulaşan bu ürünler istenmeyen nedenlerden dolayı arıza vermektedir. Özellikle de ekrana gelen darbeler sonucunda ana kart veya soket sorunları oluşmaktadır. Onarım sektöründe hizmet veren Beylikdüzü Notebook tamiri firması, tüm ürün modellerine özel çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Garanti süresi dolmuş olan bilgisayar ve diğer akıllı cihazlar profesyonel bir şekilde elden geçirilmekte ve yaşanan sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Beylikdüzü Notebook tamiri servisi, uzman personelleri sayesinde arıza nedenlerini kısa bir süre içerisinde tespit etmektedir. Ayrıca firma bünyesinde tüm marka ve modellerin yedek parçası bulunmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunan bilgisayar tamircisi, hemen hemen onarım işlemlerini de 2 iş günü içerisinde tamamlamaktadır.

Arıza Tespit İşlemleri

 

Elektronik ürün çeşitlerinin tamirini gerçekleştirmek için ciddi bir anlamda teknik bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de sistemlerde yer alan tüm parçaların çalışma prensibi araştırılmalı ve her markaya özel çözüm teknikleri geliştirilmelidir. Aksi taktirde yanlış bir şekilde yapılan işlemden dolayı, cihazın tüm parçaları yanabilir ve tekrar onarılması mümkün olmayabilir. Beylikdüzü Notebook tamiri ise, uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için yeteri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca arıza tespit işlemleri tamamen bilimsel metotlar ile yapılmaktadır. Tamirat sırasında yapılan müdahaleler sonucunda cihazda bulunan diğer parçaların zarar görmesi söz konusu değildir. Beylikdüzü Notebook tamiri firması ekipleri, arıza çözüm noktasında uzman olmakla beraber, bilgi anlamında da tam bir donanıma sahiptir. Teknik servis ekipleri tarafından gelişen teknolojiler ile üretilmiş olan ürün modelleri hakkında araştırmalar yapılmaktadır.

 

Bilim Uzmanları

 

Beylikdüzü Notebook tamiri firması bünyesinde hizmet veren bilişim uzmanları, arızaların kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Ana kart, ekran kart ve USB okuyucu gibi rutin sorunlar, firmanın profesyonel ekipleri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca arızaların tespitinden sonra fiyat listesi çıkarılmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır. Alınan onaydan sonra onarım işlemlerine başlanmaktadır. Beylikdüzü Notebook tamiri ekipleri, montaj ve söküm işlemleri sırasında da gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Yine tüm ürünlerin güvenliği firma yetkilileri tarafından sağlanmaktadır. Ürününüzün diğer ürünler ile karışması ve parçalarının kaybolması da söz konusu değildir. Tamiri tamamlanan Notebook modellerine ise en az 6 ay garanti verilmektedir. Bu süre içerisinde aynı arızanın tekrar yaşanması halinde ücretsiz destek sağlanmaktadır.

 

Beylikdüzü Notebook Tamiri Ücretleri

 

Sektörün lider bir firması konumunda olan Beylikdüzü Notebook tamiri servisi, tüm projelerini ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. İster sadece işçilik, isterse parça değişiminin gerektirdiği arızalar, cüzi rakamlar ile tamir edilmektedir. Firma, kurumsal şirketlerde kullanılan bilgisayar ve diğer elektronik ürün modellerinin onarımı noktasında da hizmet vermektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Beylikdüzü Notebook tamiri müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.