beylikdüzü telefon tamiri

beylikdüzü telefon tamiri


BEYLİKDÜZÜ TELEFON TAMİRİ

Gündelik hayatta en çok kullanılan ürün modellerinden biri olan akıllı telefonlar, şık tasarımları ve gelişmiş özellikleri ile gözleri doldurmaktadır. Pahalı rakamlara alınan söz konusu ürünlere satıcı firma tarafından 1 veya 2 sene garanti verilmektedir.

Ancak birçok kullanıcı tamirat işlemleri için gerekli olan süreden şikâyet etmektedir. Zira bu süre 20 gün gibi korkunç bir sayıya tekabül etmektedir. Ancak Beylikdüzü telefon tamiri firması sayesinde her akıllı cihaz modelinde yaşanan arızaların çok kısa bir süre içerisinde onarılması sağlanmaktadır.

Cam çatlakları, şarj soketleri ve dokunmatik gibi rutin sorunlar, gelişmiş tecrübe ve bilgiye sahip olan firma tarafından kalıcı bir şekilde çözülmektedir. Beylikdüzü telefon tamiri bilişim alanında uzman olan ekipleri sayesinde de, tüm projelerde sadece bilimsel çözüm yöntemlerinin uygulanmasını sağlamaktadır. Samsung, Lg ve İphone gibi markalar tarafından üretilen telefonlar maksimum 3 iş günü içerisinde onarılmakta ve tekrar sahibine teslim edilmektedir.

Ürün Güvenliği

Kullanıcıların şikâyet ettiği diğer bir konu ise, telefonları içerisinde yer alan parçaların kaybolması veya çalınmasıdır. Beylikdüzü telefon tamiri firması bünyesinde böyle bir şeyin gerçekleşmesi mümkün değildir. Tüm ürün modellerinin güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca tamir sırasında olan cihazlara zarar gelmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır. Ürün güvenliğini sağlamak için ise, özel depolama alanları oluşturulmaktadır. Beylikdüzü telefon tamiri firması tarafından işlem gören cihazlarda aynı sorun ile karşılaşılması söz konusu değildir. Onarım metotları ve uyguma yöntemleri sayesinde tüm problemler kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır:

Uzman Teknik Destek

Beylikdüzü telefon tamiri bünyesinde hizmet veren ekipler, alanında uzman olmakla beraber, elektronik dalı üzerinde eğitim almışlardır. Her bir personel, ürün markalarına göre gruplara ayrılmakta ve sadece uzman olduğu markaya ait olan telefonların onarımı gerçekleştirmektedir. Beylikdüzü telefon tamiri tüm ürün modellerinin parçalarını kısa bir süre içerisinde tedarik etmektedir. Ayrıca kullanılan yedek parçaların yüzde yüz orijinal ve kaliteli olmasına da önem verilmektedir. Gelişmiş teknolojiler ile üretilen akıllı cihazlar su ile temas etmesi halinde de bozulmaktadır. Firma bu noktada da gerekli olan çözüm yöntemlerini faaliyete geçirmektedir. Ürünün ana kart ve iç mekanizması temizlenerek, özel cihazlar yardımı ile kurutulması sağlanmaktadır. Sizde hemen Beylikdüzü telefon tamiri servisi ile iletişime geçebilir ve yeni bir ürün maliyetinden kurtarabilirsiniz. Ayrıca onarımı tamamlanan akıllı cihazlara 6 ay garanti verilmektedir.

Beylikdüzü Telefon Tamiri Ücretleri

Firma ürün modellerinin tamiri için gerekli olan parçaları toptan tedarik etmektedir. Bu sayede maliyetlerini düşürmekte ve müşteriye sunulan hizmetin karşılığında talep edilen tutarlar minimum seviyeye getirilmektedir. Beylikdüzü telefon tamiri firması, tüm işlemlerini cüzi rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.